Strona główna
Powiększ
Szkolenie "Klasyfikacja Towarów zgodnie z ECCN."
Prowadzenie Jacek Jagielski

Powiększ
Szkolenie "Klasyfikacja Towarów zgodnie z ECCN." 21.11.2003 r.
Prowadzenie Grzegorz Gawlik

Powiększ
Szkolenie WSK 03.06.2003r.
Wykład prowadzi przedstawiciel US DOC Joe Chuchla

Powiększ
Szkolenie WSK kwiecień 2003r.
Ćwiczenia prowadzi Jacek JagielskiO Firmie

Firma Export Management Systems została założona w 2000 r. przez grupę niezależnych ekspertów. Zajmujemy się wdrażaniem procedur kontroli eksportu i importu towarów o znaczeniu strategicznym dla bezpieczeństwa narodowego. Zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania wiąże się z zawartymi przez nasz kraj umowami międzynarodowymi oraz polskimi regulacjami prawnymi.

EMS posiada w swojej ofercie usługi pomagające wdrożyć Wewnętrzny System Kontroli (WSK) w organizacjach. Nasze produkty są adresowane zarówno do firm pragnących sprostać prawnym wymaganiom kontroli eksportu (kontrola eksportu jest w Polsce uregulowana prawnie) jak i do agencji rządowych, które są zainteresowane budową bazy wiedzy i przygotowaniem swoich pracowników. Oferujemy bogaty zestaw narzędzi softwarowych wspomagających procesy związane z kontrolą obrotu towarami o znaczeniu strategicznym oraz gamę szkoleń, których postać dostosowujemy do wymagań klienta. Organizujemy krótkie seminaria dla pracowników wyższego szczebla oraz szkolenia z komputerowymi laboratoriami dla osób odpowiedzialnych za kontrolę eksportu i importu w organizacjach.

Wszystkie nasze rozwiązania są zgodne ze standardem ISO 9001/2000. Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do firm polskich, które w związku z obowiązującym prawem są zobligowane do certyfikowania własnych systemów kontroli eksportu zgodnie z normą ISO.

Członkami zarządu firmy EMS są Grzegorz Gawlik, Jacek Jagielski i Jarosław Gaca. Ich obszerna wiedza i doświadczenie (wszyscy legitymują się przynajmniej doktorskim stopniem naukowym, oraz ukończyli specjalistyczne szkolenia w Stanach Zjednoczonych dotyczące kontroli międzynarodowego obrotu towarami) gwarantują wysoką jakość naszych produktów. W pracy wspierają nas specjaliści w zakresie edukacji, standardu ISO i procedur kontroli eksportu z Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej oraz Departamentu Handlu Stanów Zjednoczonych. Nasze oprogramowanie powstało przy bliskiej współpracy firmy CTP (Commonwealth Trading Partners), która jest podwykonawcą US DOC BIS (Bureau of Industrial Security, Departament of Commerce) i Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej.

Podstawą naszej oferty są:

1. Szkolenia dla osób odpowiedzialnych za Kontrolę Eksportu.

2. Szkolenia dla osób odpowiedzialnych za wdrożenie Wewnętrznego Systemu Kontroli.

3. Szkolenia dla osób odpowiedzialnych za klasyfikację towarów zgodnie z listą kontrolną ECCN.

4. Szkolenia Auditorów Wewnętrznego Systemu Kontroli.Nasze specjalności: kontrola eksportu, eksport, export, import, kontrola exportu, szkolenia, EMS, Wewnętrzny System Kontroli, WSK, ICP